Dla kogo

Portal właściwie dla każdego. Naszym celem było stworzenie przyjaznego miejsca dla osób chcących nauczyć się gry na gitarze zarówno dla tych zaczynających swoją przygodę jak i tych bardziej zaawansowanych. Wideoblog ma głównie wskazać jak prosto i efektownie można zagrać znane utwóry. Po drugie ma dać wskazówki w różnych obszarach nauki na gitarze. Chcemy pokazać, że po dość krótkim okresie nauki można po prostu wziąć gitarę i zagrać coś przyzwoicie np. przy ognisku.

Dodatkowo mamy nadzieje ze niektóre przedstawione pomysły ( Wirtualny Zespół, Plik CCC, 10 złotych zasad itp.) będą również pomocne dla bardziej zaawansowanych graczy. Każdy pomysł sugestia będą na pewno przeanalizowane i niepozostawione bez odpowiedzi. To, w jakim kierunku podąży igragitara.com zależy głównie od Waszego udziału i propozycji.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania sie z działem dla odważnych, gdzie głównie będziemy skupiać się na praktycznej analizie harmonicznej. Dodatkowo liczymy na odzew w zakładce wirtualny zespół, gdzie co miesiąc znajdziesz motyw muzyczny, do którego możesz coś dograć i załadować na naszą stronkę.

Miłej Nauki a raczej Miłej Zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.