Jesteśmy dwuosobowym zespołem młodych i kreatywnych osób, którzy z pasji do swoich zainteresowań postanowili połączyć siły i zrealizować pomysł jaki zrodził się jakiś czas temu w naszych głowach. Chęć dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami dały początek istnienia tego portalu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Dawid

Jestem profesjonalnym gitarzystą klasycznym. Ukończyłem PSM II stopnia w Gliwicach na gitarze klasycznej. Przez wiele lat w czasie studiów i końcówki liceum udzielałem lekcji z gitary na pozimie podstawowym i średniozaawansowanym. Dodatkowo grałem w kilku zespołach jak również solo za granicą i w Polsce (muzyka klasyczna jazz pop). Dodatkowo tworze własną muzykę jak również od 2009 roku jestem założycielem jak i liderem projektu www.twojapiosenka.pl. Jest to dość spory projekt wymagający sporych nakładów czasowo-finasowych, dlatego też obecnie działa jedynie wśród znajomych. W muzyce głównie pasjonuje mnie harmonia i zależności zachodzące między dźwiękami, różne sposoby artykulacji (wydobycia dźwięku). Uwielbiam słuchać wybiórczo prawie każdego rodzaju muzyki.

Tomek

Na co dzień jestem mocno związany z branżą IT. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie wykorzystałem tworząc firmę tadaa!, której głównym nurtem jest projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych. Od jakiegoś czasu jestem fanem technologi fotokodów (QR Code) oraz NFC, to z kolei dało początek realizacji bloga oraz aplikacji do śledzenia fotokodów. W niniejszym projekcie jestem odpowiedzialny za powstanie witryny, nagrania oraz montaż materiałów wideo.