KONKURS – DO WYGRANIA BILETY NA GUITAR MASTERS 2016 – TERMIN DO 16.10.2016

Wracamy do Wirtualnego zespołu :). Tym razem nagrodą jest jedno podwójne zaproszenie na przesłuchania w ramach konkursu Guitar Masters 2016 – fingerstyle 15 listopada, a w kategorii gitara klasyczna 23 października we Wrocławiu. Kilka słów o wydarzeniu.

Guitar Masters 2016 to międzynarodowy konkurs gitarowy. W tym roku odbywa się jego pierwsza edycja.W jury zasiadają światowe gwiazdy muzyki, m.in. Leszek Możdżer, Oscar Ghiglia i Tommy Emmanuel (w sumie 14 jurorów w dwóch kategoriach: Gitara klasyczna i Fingerstyle). GM2016 oferuje najwyższe w tym roku nagrody na świecie (pula nagród to ponad 60 000 euro).Przesłuchania Etapu II w kategorii Gitara klasyczna odbędą się w Narodowym Forum Muzyki w dniach 23 – 25 października a w kategorii Fingerstyle 15 listopada.Przesłuchania półfinałowe i finałowe są otwarte dla publiczności. Wstęp jest biletowany. Więcej na Guitar Masters 2016

CO ZROBIĆ ABY WYGRAĆ BILETY?

Zagraj na gitarze i weź udział w naszym konkursie! Czas nadsyłania zgłoszeń tym razem to 16.10.2016. Najlepsze naszym zdaniem 2 motywy otrzymają zaproszenia. Czekamy na Wasze propozycje.

DOGRAJ SWÓJ MOTYW 2016

Powyżej znajdziesz motyw konkursowy. Wystarczy kliknąć prawy przycisk myszki i wybrać zapisz element docelowy jako. Następnie wybierz miejsce na dysku gdzie zapiszesz plik. Po dograniu swojej twórczości wyślij całość do nas na maila – info@igragitara.com
Uwaga! Aby otrzymać nagrodę należy poza dosłaniem materiału polubić nasz portal na FB lub w przypadku braku konta na FB napisać co chcielibyście aby pojawiło się na naszej stronce.
Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału! Zespół igragitara.com

Guitar Masters 2016 International Competition & Festival stanowi część oficjalnego programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

gm-konkurs

gm2016-ii-etap-lista-uczetnikow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.