KONKURS IGRAGITARA – „DOGRAJ SWÓJ MOTW i WYGRAJ” –

Myślisz że to niemożliwe dograć kilka swoich dźwięków kiedy właśnie zaczynasz swoją przygodę z gitarą? – Nic bardziej mylnego. Poniżej znajdziesz prosty podkład aby z pomocą naszego kursu gry na gitarze zacząć własne improwizacje. Jednocześnie dajesz sobie szansę na wygranie wspaniałej nagrody. Podkład składa się z perkusji i basu (Dźwięki basu grane w podkładzie to A,G,F)

Dograj swoj motyw konkurs 2013

PORADA: Jeśli dopiero co kupiłeś gitarę i nie wiesz co z nią zrobić zapraszamy do działu dla nowicjuszy a następnie na lekcje o skalach. Na początek poćwicz i naucz się podanych lekcji skal. Graj je z naszym podkładem. Następnie z tych dźwięków próbuj tworzyć swoje melodie i wyślij całość do nas na info@igragitara.com a my z chęcią ocenimy pracę. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Sprawdź również inne motywy w zakładce wirtualny zespół. Może, któryś bardziej przypadnie Ci do gustu.

Jak pobrać plik? Powyżej znajdziesz motyw konkursowy. Wystarczy kliknąć prawy przycisk myszki i wybrać zapisz element docelowy jako. Następnie wybierz miejsce na dysku gdzie zapiszesz plik. Po dograniu swojej twórczości wyślij całość do nas na maila. info@igragitara.com
Uwaga! Aby otrzymać potencjalną nagrodę należy poza dosłaniem materiału polubić nasz portal na FB.
Nadsyłajcie swoje propozycje do 30 pazdziernika. Rozstrzygnięcie już 10 listopada.
Serdecznie zapraszamy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.