Wirtualny Zespół – REAKTYWACJA

Witamy :)

Trochę było cicho ostatnio w tym dziale, ale wiadomo wakacje i dość spore wyzwania w pracy zawodowej. Niemniej – Wracamy. Chciałem się z Wami podzielić miłą informacją. Po stworzeniu w 2011 muzyki do projektu Narodzinymamy,udało mi się z sukcesem wziąć udział w nagraniu kolejnej płyty. Kawałek do którego miałem przyjemność nagrywać gitarkę w studiu to Echo Ciszy

Informacja o wydaniu tej płyty bardzo mnie zmotywowała, gdyż sam projekt AKYSZ idealnie wpisuje się w zamysł działu Wirtualny Zespół. Jak pisze Autor projektu:
Nikt na etapie nagrywania albumu nie wiedział z kim zagra w utworze, jaki będzie utwór i o czym. Totalna dowolność i bezkres możliwości.Projekt Akysz to muzyka stworzona korespondencyjnie, na czworaka, za opuszczonymi kotarami w tajemnicy. To Eksperyment Utopijny w swoim założeniu, który pokazał, że każda Utopia jest w stanie się urzeczywistnić, bez względu na to, jak beznadziejne i niesprzyjające okoliczności przyrody wokół nas.

Poza tym, jak to mówią do trzech razy sztuka – może kolejna płyta będzie już bardziej typowa, zawierająca Wasze i moje motywy muzyczne, które możemy scalić w jedność dzięki koncepcji wirtualnego zespołu:) Już wkrótce wrzucę kolejne motywy do dogrania. Śledźcie uważnie kolejne posty w tym dziale.

Więcej szczegółów na temat projektu AKYSZ FB AKYSZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.